Kniha návštěv

Budeme rádi, když nám necháte vzkaz. Chvála nás potěší a povzbudí, kritika nás motivuje k lepším výkonům. Vážíme si každého ohlasu.


Martin Dolének 15.4.2016

Dnešní možnost se zúčastnit premiéry představení Revizor v podání divadelního spolku z Náměště na Hané stála opravdu za to, prostě nezapomenutelný zážitek obdobný jako při posledním představení Bez obřadu, které jsem měl možnost rovněž zhlédnout před nějakou dobou. Přeji divadelnímu spolku ZA DVEŘMI nadále hodně úspěchů při své činnosti včetně prezentace nové komedie Revizor nejen na domácí půdě. Prostě, ať se Vám daří...

Koneční z Dolan :-D 15.4.2016

Děkujeme divadlu za dveřmi za skvělé zpříjemnění dnešního večera, moc jsme se pobavili a zasmáli. Klobouk dolů nad výbornými hereckými výkony všech představitelů a přejeme spoustu dalších úspěchů při reprízách této hry. Jen tak dál a budeme se těšit na další představení ;-)

Marcela B. Náměšťn.H 27.10.2014

Naši milí ochotníci,i já jsem měla to štěstí konečně zhlédnout v Loučanech Vaše úžasné představení " Bez obřadu",ještě jednou Vám všem moc děkujeme,všem Vám patří moje hluboká poklona,obdiv,ta atmosféra,která v Loučanech vládla,hovořila za vše.Přeji Vám všem mnoho úspěchů ve Vaší obětavé práci i v životě a moc se těším na další.

Slávek 27.10.2014

Lepší než Šumařovo dítě s Prácheňským !:)

ZA DVEŘMI 27.10.2014

Děkujeme!!! Divadelní představení nestojí pouze na nás divadelnících (kulisy, kostýmy, hudba, herci, režie, nápověda, ...), ale i na Vás obecenstvu. V Loučanech se obecenstvo přišlo bavit a vytvořilo úžasnou atmosféru. Děkujeme.