250x180

PRÁZDNINY!!! 5.7.2016

Užíváte si prázdnin? My také! Divadelní prázdniny jsme zahájili hned po odehrání představení v Loučanech (sobota 18.6.), ale nebojte se, nezahálíme. Připravujeme pro Vás už teď na červenec něco speciálního!

V první řadě Vám však musíme říct něco velmi důležitého... DĚKUJEME!!! Děkujeme za Vaši návštěvu našeho představení - ať už to bylo v Náměšti, Loučanech, Křelově, Čechách pod Kosířem, či jinde, kde jsme s Revizorem vystupovali... ať už jste na nás zavítali poprvé, nebo jste našimi skalními fanoušky... podle ohlasů se nám snad podařilo zpříjemnit Vám podvečer a pobavit Vás, což nás nesmírně těší!!!

A teď už tedy ke slíbené speciální události. Vezměte si prosím kalendáře a pokud neznáte Náměšť na Hané a okolí, tak raději i mapu. V sobotu 23. 7. v podvečer se v části Náměště zvané Nové Dvory (nebo také Famka) bude konat už druhá Open air Parťyčka! A co to je? Pohodový večer plný zábavy,  dobrého jídla a pití (které připravují místní hasiči) a plný scének, do kterých se můžete také zapojit. Akci pořádají Dobrovolní hasiči z Nových Dvorů - takže pro bližší informace doporučujeme sledovat jejich stránky, obecní vývěsky v Náměšti a také facebook. 

Krásné prázdniny a 23. 7. se těšíme na shledanou!!!